Національне антикорупційне бюро оголосило в розшук колишню помічницю народного депутата минулого скликання Олександра Грановського Ольгу Ткаченко, яку НАБУ і САП підозрюють в організації завдання 93,3 млн грн шкоди державному ПАТ «Одеський припортовий завод».

Про це журналісту «Слово і діло» повідомили джерела в правоохоронних органах.

Також НАБУ оголосило в розшук власника Newscope Estates Limited Олександра Чумака.

Слідство встановило, що довірена особа екснардепа Ткаченко організувала схему, за якою ОПЗ продавав мінеральні добрива наперед визначеній компанії Newscope Estates Limited за цінами, нижчими від ринкових. В подальшому ця компанія перепродавала товар іноземним компаніям із реального сектору економіки за конкурентними цінами. Однак фізично постачання забезпечував цим компаніям ОПЗ.

Схема діяла впродовж березня-грудня 2015 року. До її реалізації були залучені посадові особи ОПЗ. Внаслідок таких протиправних дій ОПЗ недоотримав дохід у близько 93,3 млн грн.

У межах цієї справи повідомили про підозру заступнику директора ОПЗ Степану Кімінчіджі та начальнику відділу ОПЗ Ігорю Чечельницькому.

І поки справою Свинарчука активно займаються, Порошенко та опозиція у властивій їм манері списує все на реванш.

Обшук у народного депутата 8-го скликання Тетяни Чорновол має жахливий символізм – це означає перемогу антимайдан – зазначає Порошенко.

“Сьогодні це має абсолютно жахливий символізм. Це означає перемогу антимайдану, перемогу сил реваншу. Я думаю, що дуже символічно, коли адвокат Януковича обшукує і видає підозру, і намагається заарештувати вдову героя антитерористичної операції, мати трьох дітей, й активістку Майдану на яку було здійснено замах, – коли вони випускають бійців “Беркуту”, які розстрілювали Майдан і заарештовують активістів Майдану. Це точно не прийнятно. Ми точно не залишимо це без реакції”, – заявив Порошенко.

В свою чергу, Андрій Парубій зазначив на своїй сторінці в «Фейсбук», що 5 кримінальних проваджень, відкритих Іриною Венедиктової щодо Петра Порошенка, ні для кого не стали несподіванкою. На думку народного депутата від партії «Європейська солідарність», саме для цього Володимир Зеленський і призначив її на посаду генерального прокурора, а раніше поставив керувати Держбюро розслідувань.

Українці ж зазначають що слідство тепер показує зовсім іншу картину, з*являються приховані факти та свідки, про яких замовчувала попередня влада. Коментатори зазначають що президенту Зеленському доведеться показати справжню правду народу і покарати винних за всі скоєні злочини.