Відомий волонтер Роман Доник на своїй сторінці у Фейсбук висловив свою думку, щодо наслідків користування російськими соцмережами:

Навіщо всі обурені свавіллям "шоколадного беспредельщика" по ВК і ОК істерії в ФБ і Тві? Ну юзайте VPNи і анонімайзери та плачте один одному в сторінки, але там. Там.

 

Мільйони підлітків не будуть цим заморочуватися.

І так, найстрашніше для вас всіх – то про що ще ніхто не говорить. Вже написані пошукові роботи (павуки), які будуть індексувати сторінки ВК на свіжу активність після повного блокування провайдерами. Ні, карати вас за використання ВК ніхто не буде. Просто через пару-трійку місяців, якщо опинитеся в базі "Миротворця" не дивуйтеся. Ви ж спільники людей, які фінансують тероризм і війну в Україні. Які чудові блага, бонуси і плюшки дає перебування в базі "Миротворця", питайте у гугла. Там терабайти ридань. А коли вас з батьками, дітьми або коханою ЛЮДИНОЮ, з валізами в руках, в передчутті відпочинку, не пустять на посадку в літак, що летить у вирій, просто згадайте мене "на зло тихим словом".

Всім гарного настрою. Чмоки чмоки.

Популярне: Чудова новина!!! Верховна Рада підвищила мінімальну суму виплат на дитину. Ця сума вас шокує

Під час круглого столу щодо запроваджених нових санкцій керівник Служби з питань інформаційної безпеки Апарату Ради національної безпеки і оборони України Валентин Петров заявив, що користувачів та провайдерів не каратимуть, якщо людина скористається інструкцією з обходу блокування підсанкційних російських сайтів «ВКонтакте», «Однокласники» та Mail.ru, – передає Корупція Інфо

«Якщо ми зменшимо аудиторію вдвічі – це вже досягнення. Ми розуміємо, що не можна відключити всіх. Процедура виконання санкцій ще у розробці, але ми закликаємо провайдерів не зволікати», — сказав він.

Зі свого боку представниця від Служби безпеки України Юлія Лапутіна додала, якщо «Вконтакте» змінять адресу, то «ми ініціюємо внесення змін в указ».