У Львові медики протитуберкульозного диспансеру, які залишаються без роботи внаслідок другого етапу медичної реформи, влаштували коридор ганьби для чиновників і висловили їм всі свої претензії.

“Ми вибирали вас не для того, щоб ви позбавляли нас наших робочих місць. Ми наймали вас за бюджетні кошти не для того, щоб ви отримували мільйонні зарплати і багатотисячні премії, а нам не виплачували навіть наші мізерні заробітні плати. Ви служите українським людям. І позбавляєте їх права на гідну медичну службу. Позбавляєте права вибору лікаря і лікувального закладу, – сказали лікарі.

Відео записала і виклала в Facebook одна з лікарів медзакладу Світлана Косик.

За словами лікарів, диспансер в найближчому майбутньому буде закритий, рішення вже прийнято Львівською обласною радою, а всі співробітники медичного закладу остануться без роботи і засобів до існування.Львівські медики нагадали, що раніше в ході оптимізації припинило існування дитяче стаціонарне відділення, його об’єднали з дорослим. Тепер малюки виявилися під загрозою через складну епідеміологічну ситуацію і відсутністю ізоляції в окремому відділенні.

“У дітей немає умов для навчання, прогулянок на свіжому повітрі. Приміщення ж нашого стаціонарного дитячого відділення планується продати, оскільки воно розташоване в сосновому лісі на околиці міста на території площею 7,18 гектарів. На нашу думку, саме з метою реалізації цього об’єкта і затіяна так звана реформа протитуберкульозної служби в м. Львові, – заявляє колектив.

Учасники акції протесту акцентують, що всі відділення сумлінно виконували свою роботу, надавали допомогу пацієнтам, тому скорочення є несправедливим і недоцільним. Зокрема, в тубдиспансері є кваліфікований персонал і відповідне матеріально-технічна база.