кошулинський

За п’ять днів до проведення другого туру виборів мера Львова кандидат від ВО «Свобода» Руслан Кошулинський так і не оприлюднив своєї передвиборчої програми.

Офіційні запити від спостерігачів та ЗМІ виборчий штаб Кошулинського ігнорує, хоча буквально кілька днів тому під час теледебатів кандидат від «Свободи» прилюдно заявив, що власноруч написав свою передвиборчу програму.

«Ми двічі зверталися з офіційними запитами до ВО «Свобода», аби нам надали передвиборчу програму кандидата в мери Львова Руслана Кошулинського. Спершу перед першим туром виборів, а потім після того, як стало відомо, що буде другий тур. Нам жодного разу офіційно не відповіли. А неофіційно представники «Свободи» пояснили, що як тільки програма буде, її одразу ж надішлють нам у відповідь на запити», – розповіла ZAXID.NET керівник Комітету виборців України у Львівській області Соломія Саврук, передає Корупція Інфо

Спроби  отримати доступ до передвиборчої програми Кошулинського – основного, здавалося б, документа, у якому кандидати фіксують свої обіцянки виборцям і окреслюють план діяльності на виборній посаді – теж виявились невдалими. Руслан Кошулинський виявився недоступним для коментарів, а прес-секретар міського осередку «Свободи» Олесь Зварич спочатку запевняв, що програма є, хоч і наразі ніде не опублікована, і він готовий надати її найближчим часом, а потім просто перестав реагувати на дзвінки.

Варто зауважити, що передвиборча програма не входить до обов’язкового переліку документів, які кандидати на посаду міського голови мають подавати до виборчої комісії при реєстрації.

Однак 6 жовтня під час теледебатів Руслан Кошулинський дав зрозуміти, що має передвиборчу програму.

«Я самостійно працював над цією програмою. Мені достатньо фаховості – управляючи навіть у Верховній Раді, самостійно знаючи місто Львів як мешканець міста Львова – написати свою програму. Достатньо своїх знань», – заявив Кошулинський у відповідь на питання Андрія Садового про авторів його передвиборчої програми.