За даними європейських ЗМІ, перша леді України Марина Порошенко може бути замішана у відмиванні грошей через міжнародні гуманітарні фонди, створені для допомоги дітям з обмеженими можливостями, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Висока температура у дитини не є підставою для виклику…”: Супрун зробила нову різку заяву

Видання Luxembourg Herald, з посиланням на власні джерела в українському Мін’юсті, зазначає, що мова йде про “десятки, а то й сотні мільйонів доларів”, що надходять на рахунки благодійних організацій в різних регіонах України від міжнародних благодійних організацій, національних волонтерських організацій та пожертв окремих громадян.

Кошти з рахунків благодійних організацій переводилися різним фірмам, в тому числі і офшорним, а самі фонди закривалися, – йдеться в публікації.

“Ця діяльність перебуває під патронатом Марини Порошенко, яка особисто курує процес надходження коштів на рахунки фондів і бере активну участь в акціях цих фондів. Після презентації “програм допомоги” для ЗМІ гроші з фондів виводяться на рахунки фірм, в т.ч. і офшорних компаній, а самі фонди закриваються”, – цитує UA1 публікацію видання.

При цьому підкреслюється: за залучення грошей до фейкових фондів від міжнародних організацій – в т.ч. Міжнародного Фонду “Відродження” Джорджа Сороса, що виділяє кошти на підтримку дітей з обмеженими можливостями – відповідає заступник голови АП Ростислав Павленко.