23-річний хлопець із сусіднього села добре знав, де хто живе і що має, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Стоп вогонь! Припиніть вогонь по своїх!”: Співачка Руслана потрапила під жорстоку критику через свої висловлювання

"Тож якось надвечір він просто зайшов на подвір’я 63-річної жінки, в якої хвіртка була незачинена, –розповідає газеті Експрес Тетяна Іванюк, інспекторка ГУ НП в області. – Хлопець побачив, що й льох не замкнений, тому поспішив туди".

З льоху зловмисник виніс дві трилітрові банки з салом, дві банки з квашеними та маринованими огірками й помідорами та чотири трилітрові банки яблучно-смородинового компоту, 60-літрову діжку з виноградним соком, що вже перебродив на вино. Жінка за декілька годин помітила крадіжку та звернулася до правоохоронців.

Злодія знайшли швидко, чоловік вкрадене не продавав і навіть не ховав, а залишив у себе в господарстві. Щоправда, дещо злодій вже встиг з’їсти та випити.

"Підозрюваний часом випиває, але в селі не вважається п’яницею, – продовжує інспекторка. – Раніше був судимий за крадіжку. Проти нього розпочато нове кримінальне провадження. Зловмисникові загрожує від трьох до шести років ув’язнення".