Поліція вважає найбільш вірогідним місцем розташування підривника автомобіля, за кермом якого перебував журналіст Павло Шеремет, аварійний будинок на вул. Франка, 17 в Києві. Про це йдеться в ухвалі суду від 1 вересня, передають Українські Новини.

Суд розглянув клопотання слідчого про надання дозволу на проведення огляду в приміщенні аварійного будинку, розташованого по вул. Івана Франка, 17 і прилеглої до нього території.

Зазначено, що 18 серпня департаментом кримінального розшуку Національної поліції під час обстеження прилеглої території до місця стоянки автомобіля потерпілого і місця вчинення злочину встановлено, що за даною адресою розташований аварійний будинок, обгороджений зеленим парканом.

З цього будинку, на думку поліції, зручно одночасно спостерігати за припаркованими автомобілями поруч з будинком Шеремета і перехрестям вул. Франка та Богдана Хмельницького.

"З вказаного місця зловмиснику найбільш зручно дистанційно привести в дію вибуховий пристрій, залишаючись непомітним", – сказано в рішенні суду.

Суд задовольнив клопотання поліції і надав правоохоронцям доступ у будинок по вул. Франка, 17 з метою пошуку і вилучення речей і документів, які мають значення для досудового розслідування.

Окрім того, суд своїм рішенням від 5 вересня надав поліції доступ до документів підприємства "Альхім", в яких вказано хімічний склад піни вогнегасника, який використовували співробітники ДержНС для гасіння автомобіля Шеремета.

Зазначено, що ця інформація необхідна для проведення хімічної та вибухотехнічної експертиз і вкрай важлива для слідства.

Нагадаємо, журналіст "Української правди" та ведучий радіо "Вести" Павло Шеремет загинув в результаті вибуху автомобіля 20 липня в Києві.

Прокуратура кваліфікувала вбивство Шеремета як умисне. При цьому слідство розглядає кілька версій вбивства журналіста.