1212

Трагедія сталася серед білого дня. За життя загиблий працював на керівній посаді в одній з львівських компаній. Рідні запевняють: ані в сім'ї, ані на роботі у чоловіка не було жодних проблем

У місті посеред білої днини трапилася надзвичайна ситуація. Житель Львова зупинив свій автомобіль, зачинив його і .. вистрілив собі у голову. Труп чоловіка побачив уже свідок тільки за певний проміжок часу.

До поліції надійшов дзвінок від звичайного перехожого біля другої години дня. Одразу після цього правоохоронці виїхали на місце скоєння події. Після певних досліджень було виявлено, що чоловік, який покінчив життя самогубством був 44-річним жителем Львова. Він застрелився у власній автівці «Ауді».

Біля чоловіка у машині було знайдено мисливську зброю, тому за попередніми даними, самогубець скористався саме нею. Причини цього страшного випадку наразі невідомі. Слідство розпочало пошук знайомих та родичів померлого й, сподіваємось, що з часом стане відомо, чому чоловік наклав на себе руки. Адже погодьтеся, до такого вчинку дійти не так вже й легко.