У прем'єра-утікача Миколи Азарова з'явилося багато вільного часу, що дозволило йому поекспериментувати з  шляхом письменника за прикладом екс-президента України Віктора Януковича, передає Корупція.Інфо

"З великим інтересом прочитав книгу Миколи Азарова "Долю не вибирають. Напередодні". Художня нитка нерозривно пов'язана з реальною історичною обстановкою тих років, відновлює картину роботи вітчизняної розвідки під час підготовки фашистської Німеччини до Другої Світової війни", – написав адвокат Віталій Сердюк на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, життя головних героїв книги є відображенням доль тисяч людей, яким випало народитися в той нелегкий передвоєнний час.

"Читаєш і переносишся на 80 років назад …"Зараз стало більше вільного часу, частину якого присвятив їх написанню", – слова автора подарував мені два томи свого твору. Другий том цього історичного роману "Долю не вибирають. Випробування" вже в читацьких руках", – резюмував він.

Існування книги Азарова здивувало користувачів мережі.

"Кричу! Несамовито! Азіров з втікачів прем'єрів перекваліфікувався у графомани. Тепер чекаю від Яника книгу "Як розводити страусів", а від Арбузова книгу "Як непомітно схуднути на чорній ікрі, трюфелях і Château Lafite-Rothschild". Мені смішно. Краще б він написав книгу історії розкрадання України. Тим більше, що він до цього доклав руку. Але, мабуть, Микола Янович вважає за краще писати зараз про те, що знає набагато гірше. А дарма. Ми б сповідь оцінили", – написав нардеп від "Народного фронту" Борислав Береза.

"А побіжний колишній прем'єр-міністр Микола Янович Азаров виявляється письменник! Художню літературу пише! Про радянську розвідку. Не жартую. Правда. Не читала, але щось ржу", – написала в Facebook журналістка Ірина Ромалійская.

У коментарях також задалися питанням, чи був гонорар Азарова за книгу більше, ніж у побіжного екс-президента.

"А гонорар більше, ніж у Яника був, або Азіров скромніше", – запитали в мережі. На що користувачі відповіли: "Гонораром буде не депортація в Україну".

Популярне: "Буде горіти Чорне море, а столицею України стане не Київ?": Яку долю пророкує  державі астролог з Рівненщини

"Напередодні", на зразок ж, вже Тургенєв написав ", – піймали Азарова.

"Ой, мама. Краще б він мого кота фоточки перепощував. Ну, як він вміє. "Життя і доля" Гроссмана. Ну, натурально ж", – посміялися в мережі.

"Чекаємо третю частину трилогії – "Обком дзвонить у дзвін. Минуле і думи", -разошлісь користувачі.