Генпрокуратура РФ повідомила несправжню адресу проживання Януковича, – Кравченко.

Генеральна прокуратура Росії повідомила українській прокуратурі помилковий адреса проживання колишнього Президента Віктора Януковича. 

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив прокурор Головної військової прокуратури Руслан Кравченко, передає Корупція. Інфо

"Генпрокуратура РФ повідомила нам несправжню адресу проживання підозрюваного Януковича. 

Після того як ми направили (запити) на всі можливі адреси проживання та перебування Януковича, а саме на повідомлену Генпрокуратурою Росії адресу в Ростові-на-Дону, нам повідомили, що там розташовані складські приміщення. 

І ми направили повторний запит в Генеральну прокуратуру Росії, щоб вони надали точну адресу проживання, тому що та адреса, яку вони надали раніше, є недійсною", – розповів Кравченко.

За його словами, на повторний запит Генпрокуратура Росії відповіла, що адреса в Ростові-на-Дону є дійсною, але ніяких підтверджуючих документів надано не було.

Кравченко також заявив, що 2 свідка в кримінальному провадженні проти колишнього Президента повідомили, що він проживає не в Ростові-на-Дону, а в Підмосков'ї.

Разом з тим на питання, чи володіє прокуратура точними даними про місцезнаходження Януковича, Кравченко заявив, що такими даними прокуратура України не володіє.

Як повідомляли Українські Новини, екс-президент України Віктор Янукович зізнався, що просив президента РФ Володимира Путіна ввести війська в Україну.

Також раніше Янукович заявив про жаль, що не ввів військовий стан під час Євромайдану.

Департамент спецрозслідувань ГПУ має намір направити клопотання до Генпрокуратури РФ про допит екс-президента України Віктора Януковича на території російської як підозрюваного за двома кримінальними провадженнями – протидія протестним акціям і створення злочинного угруповання.