Справжній скандал розгорівся в ефірі одного із телеканалів через суперечливі політичні висловлювання молодої дівчини на мітингу в Одесі,  передає Корупція.Інфо

Перепалка сталася між представниками ВО «Свобода» та політичним експертом Дмитром Співаком в ефірі телеканалу Newsone.

Причиною скандалу стали слова представниці одеського «Правого сектору» Тетяни Сойкіної на мітингу 2 травня.

Популярне: "Тобто, 18% доходу …": В Україні ввели нові пільги. Хто може скористатися, і що потрібно знати

Тоді дівчина заявила, що «ми будемо будувати Україну без москалів і ж*дів».

І ось у ефірі від 4 липня Співак заявив, що дівчина була представницею «Свободи», адже виступала під прапорами об’єднання. А своїми словами вона нібито висловила позицію політсили.

Ці слова запекло взялися спростовувати представники політсили Олег Осуховський та Ігор Мірошниченко.

Вони заявили, що дівчина не представляє їх об’єднання. Вони також зажадали вибачення від Співака.

А ось експерт запропонував Мірошниченку вибачитися перед одеською громадою і всією Україною, якщо той вважає такі висловлювання не правильними і сам з ними не згоден.

На що політик відповів, що «яку партію представляла дівчина, нехай вони і відповідають за це».

Осуховський приєднався до цієї позиції, звинувативши Співака в маніпуляції інформацією. Він заявив, що, можливо, на мітингу і була дівчина, яка зробила таку заяву, але до «Свободи» вона не має відношення.

Також він закликав не плутати український націоналізм з расизмом і нацизмом.

Нагадаємо, 2 травня під час «Маршу українського порядку» в Одесі, Сойкіна виступила з гучною промовою з антисемітськими гаслами. Вона заявила, що «Україна буде належати українцям, а не ж*дам».

Після цього одеська поліція порушила справу щодо таких заяв.

Згодом керівництво «Правого сектору» визнало свою помилку і вибачилося за скандальну заяву про євреїв. Так, представниця організації в Одеській області Тетяна Сойкіна зробила заяву щодо скандальних антисемітських висловлювань, зроблених під час «Маршу українського порядку» в Одесі.

Я уже и забыла когда в последний раз была в салоне! А всё благодаря…
«По-перше, я хочу попросити вибачення у всіх, кого образила ця фраза. По-друге, підкреслюю, що під «ж*дами» я не мала на увазі євреїв», – заявила Сойкіна. Вона пояснила, що члени «Правого сектору» розмежовують поняття «євреї» і «ж*ди».