98457

На кордоні Херсона з окупованим Кримом формується збройний підрозділ, бійці якого називають себе "батальйоном смертників".

Про це в інтерв'ю  "Крим.Реалії" повідомив народний депутат, уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, передає Корупція.Інфо.

 "Зараз на кордоні Херсона та Криму ми формуємо свій озброєний підрозділ, батальйон. Основним завданням цього батальйону, звичайно, не буде збройний опір. Бійці батальйону, в першу чергу, будуть охороняти кордон, посилювати українську присутність в Херсонському регіоні", – розповів Джемілєв.

"Але не виключається, що якщо в Криму розпочнуться якісь криваві речі, етнічні чистки, то цей батальйон, мабуть, буде приходити на допомогу своїм співвітчизникам, чого б це їм не коштувало. Тому вони називають себе "батальйоном смертників", – додав він.

При цьому національний лідер кримських татар наголосив на принципах ненасильства. "Єдиний наш інструмент – це неприйняття окупантів і збір інформації, доведення до відома світової спільноти", – зазначив він.