Віталій Сердюк із Одеси на своїй сторінці у Facebook описав, ставши випадковим свідком, як трасою Одеса-Київ у старому «Москвичі» перевозили труну із тілом загиблого у зоні АТО героя, передає Корупція.Інфо

Популярне: А ви вже стали на чергу у дитячий садочок? Дізнайтесь чи є місце і для вашої дитини

Чоловік пише, що на задньому склі авто була наліпка «Вантаж 200», а труна із покійником стояла просто в салоні, на задньому та передньому сидінні.

«Траса Одеса-Київ, наздоганяю старий радянський «Москвич». На задньому склі папір з написом «вантаж 200». Порівнялися. Те, що побачив всередині авто, цензурно описати неможливо. Посигналив, попросив зупинитися. В авто три бійця – двоє зліва (один за кермом, інший за ним, втиснувся в задні двері), третій справа, в труні. Труна лежить на спинках переднього і заднього сидіння. Одна частина впирається в лобове скло, в іншу стукає кришка багажника, тобто практично б`є небіжчика по голові. Так і їдуть з відкритими вікнами, вже кілометрів 600, а може, і більше. А що робити? Командування сказало доставляти своїми силами. Взяли своє авто мужики, скинулися на бензин…» – написав Віталій Секрдюк і додав, що країна вкладає великi кошти в армiю i флот, звiсно, що на все не вистачає, та Мінicтерство оборони невже не може купити один спецавтомобiль для доставки загиблих вiйськових з передової додому, «по-людськи», з повагою, а не так, як у цьому випадку – в багажнику авто, наче дрова.

Користувачів соцмережі обурило ставлення влади до героя.

«Ховаються за спини цих героїв, їдять, відпочивають, а по-людськи провести в останню дорогу не можуть , ганьба!», «Хлопці гинуть за них, за свободу країни, а влада так «вшановує» своїх відданих синів?», – пишуть у коментарях.