Генпрокурор Луценко однією цитатою пояснив усе, що відбувається навколо нападів на активістів та постійного «відмазування» корупціонерів. "Вина в цій ситуації лежить не тільки на бандитських елементах та неякісній роботі правоохоронних органів, але й на атмосфері тотальної ненависті до влади, яку сіє частина громадських активістів", про це зазначив Олексій Роговик, відомий громадський активіст.

Далі наводимо його слова:

Тобто Луценко відверто каже:

1) активістів вбивають і катують, бо вони не люблять чинну владу, через те, що вона займається корупцією і зрадою національних інтересів,

2) усі напади ніхто не розслідує, бо «неякісна робота правоохоронних органів», тобто Луценко визнає, що сам працює неякісно, бо певно нема бажання захищати активістів від бандитів при владі в Києві та на місцях,

3) можна зробити висновок, що усі ТОП-корупціонери яких виправдовують один за одним отримали «індульгенції», бо люблять чинну владу, її друзів-бандитів і їх друзів-непрацюючих правоохоронців.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

У сухому залишку. 50 нападів на активістів за 2018 рік з яких 5 померло і десятки назавжди покалічені. Жодного замовника не виявлено і не покарано. Вимоги громадськості, у тому числі на акції «Ніч на Банковій» про скликання РНБО та розгляд проблеми на загальнодержавному рівні, створення парламентської комісії та публічний звіт Авакова будуть проігноровані.

Зате, тим часом, з Насірова зняли електронний браслет, суд зруйнував головний доказ у справі схеми з паливом Міноборони на 150 мільйонів, прокуратура відмовилась розслідувати справу Мосійчука. До того усі звинувачення були зняті з сина Авакова, міністра уряду Януковича Злочевського та інших. З свіжого, то уряд хоче віддати 4 мільярди Ахметову через пріоритет на газове вугілля, Spiegel пише, що Україна втрачає 750 мільйонів євро щороку на податкових махінаціях, а Independent пише, що влада звільнила від відповідальності Кернеса в обмін на підтримку на виборах 2019 року. На свободу випустили навіть антимайданівця «Топаза».

Луценко чітко позначив формулу влади: критикуєш владу за її незаконні та антидержавні рішення, викриваєш корупцію – отримуй тюрму, кислоту в обличчя, тиск; крадеш разом з нами – отримуєш від нас захист і повну реабілітацію – підсумував Роговик.