Віце-спікер Верховної Ради і представник партії Порошенка "Європейська Солідарність" Ірина Геращенко зробила гучні заяви в ефірі політичного шоу "Право на владу" на "1 + 1".

Ірині нагадали про обіцянки, які вона дала 6 липня:

"Ви обіцяли, що парламент проголосує за закон про імпічмент і за закон про незаконне збагачення. Що сталося? Чому не проголосували?".

Під час питання соратниця Порошенко нервово посміхалася, кивала головою і намагалася зробити вигляд, що не переживає з цього приводу питання. Після того, як вона його почула, то відразу спробувала виправдатися і викрутитися:

"Ми проголосували за закон" Про тимчасові слідчі комісії "(ТСК), де зафіксована процедура імпічменту. Ми звертаємося до шановного пана Разумкова, щоб Зеленський підписав цей закон. Що стосовно закону" Про незаконне збагачення ", то я наполягаю на тому, що чинний парламент повинен за нього проголосувати. Важливо, щоб ми зібралися на цю позачергову сесію".

Ведуча перебила її, запитавши, чому до цих пір не зібралися. Разумков теж попросив не маніпулювати термінами, оскільки сесія ще не закінчена і їх просили зібратися на позачергове засідання, а не сесію.

Геращенко моментально почала відповідати в стилі партії "Європейська солідарність" і акцентувати свою увагу на тому, що потрібно створювати закони, як в Європі, а там процедура імпічменту прописана в законі про ТСК.