По всій Україні 9 травня посилено заходи безпеки, передає Корупція.Інфо.

За словами представників поліції, не дивлячись на те, що заявок про проведення маршу, ще не надходило, співробітники все-одно готуються до масштабних провокацій. Глава київської поліції Андрій Крищенко зізнається, що на всіх центральних площах і вулицях міста буде встановлена ​​додаткова охорона і кілька машин швидкої допомоги.

Популярне: Відпочивати по-іншому: Уряд вирішив перенести дати деяких свят. Що змінилось для українців

"На 9 травня у нас ще немає заявок, але ми очікуємо, що буде, як завжди, марш "Безсмертного полку "(рух по збереженню особистої пам'яті про учасників Другої світової війни. Учасники руху щорічно 9 травня проходять колоною вулицями міст з фотографіями своїх родичів-ветеранів, – ред.). Також будуть проводитися офіційні заходи. Але традиційно ми підсилюємося, цей день нам добре відомий ", – сказав Крищенко.

Точне число співробітників правоохоронних органів, які забезпечуватимуть безпеку жителів столиці, поки не відомо.

"За кількістю поліцейських я ще не можу сказати, тому що ми ще не розуміємо, скільки людей і які саме організації будуть проводити марші", – додав Андрій Крищенко.

Співробітники поліції заявляють, що українці зобов'язані знати про те, що в країні заборонена комуністична символіка, і для уникнення непорозумінь – потрібно утриматися від її використання.

"Георгіївські стрічки і комуністична символіка однозначно не будуть допускатися. З людьми, які її використовують, буде проводитися роз'яснювальна робота, хто не зрозуміє – буде затримуватися і будемо складати відповідні матеріали", – сказав глава відомства.