У Києві можуть введуть жорсткий карантин в разі різкого сплеску захворюваності на коронавірус.

За минулу добу в Києві підтвердили 180 нових захворювань COVID-19, повідомив мер міста Віталій Кличко в своєму Telegram-каналі.

Він закликав громадян серйозно ставитися до загрози захворювання коронавірусів.

“Якщо буде різкий сплеск захворювання, доведеться знову повертатися до суворих обмежень. І сьогодні від кожного з нас залежить, чи відбудеться це чи ні. Від того, наскільки ми дотримуємося елементарних правил, наскільки уважні до свого здоров’я”, – заявив Кличко.

Також, варто відзначити, що в Києві було підтверджено спалах коронавірусної хвороби серед співробітників підприємства “Київхліб”, повідомив міський голова столиці Віталій Кличко.

“Спочатку троє працівників пекарні №8 звернулися до лікарів із симптомами коронавірусу. Тести підтвердили у них COVID-19. Після цього обстежили і протестували весь колектив – 77 працівників. 37 людей опинилися інфікованими”, – написав він на своїй телеграм-каналі в п’ятницю.

Кличко уточнив, що цех-пекарню закрили на карантин. Там здійснюють посилену дезінфекцію. Всі хворі і контактні особи перебувають на самоізоляції.

Крім того, в Солом’янському районі столиці захворів один з фахівців районного управління освіти. На сьогодні встановлено 62 людини, з якими контактував хворий. У трьох з них – підозра на коронавірус.