У Красноярському краї РФ 13-річна школярка завагітніла начебто від свого 10-річного друга, з яким вона перебуває у “цивільному шлюбі”. Родичі дівчинки підтримали її й вирішили зберегти дитину. А лікарі тим часом запідозрили сім’ю у брехні.

Як розповідає “Обозреватель“, школярі вчаться у різних школах – дівчинка в 7 класі, хлопчик – у четвертому. У соцмережах вони встановили позначку “у цивільному шлюбі” й часто публікують спільні світлини.

Директор школи, де вчиться вагітна школярка, сповістила, що її сім’я перебуває на обліку як така, що має “соціально небезпечне становище”. Проте, за словами педагога, проблема не в пиятиці батьків чи знущанні, як це часто буває, а в тому, що мати дівчинки хвора на рак, а батько змушений працювати на кількох роботах. Окрім вагітної дівчинки в сім’ї є ще двоє малих синів.

Разом з тим, директор розповіла, що школярка погано вчиться, прогулює уроки та хуліганить. Вона живе у хороших умовах, але має складний характер.

Наразі дівчинка на сьомому тижні вагітності, перебуває під контролем лікарів.

Медики розповідають, що для встановлення батьківства буде проведено генетичну експертизу, адже у них є сумніви, що названий 10-річний хлопчик дійсно є батьком дитини. Лікарі підозрюють, що його могли просто підставити.