Маленькому Микитці, якому лише у кінці жовтня виповниться два роки, доводиться переносити чимало випробувань, щоб здобути своє право на життя.

«У лютому впродовж кількох днів стан малюка погіршувався, поїхали до Кривого Рогу зробили нейросонографію, сказали кіста мозку. 4 дня перебували на стаціонарі для зняття внутрішньочерепного тиску. На наступний день поїхали до Дніпра на КТ головного мозку, там сказали, що пухлина, і досить великих розмірів – 10 см. Видалити всю не вдалося, призначили хімію, але пухлина все росла. Дитині ставало гірше, і було прийнято рішення терміново летіти до Туреччини, вже там видалили пухлину повністю», – розповідає мама хлопчика.

Микиті було поставлено діагноз рідкісне захворювання – анапластична плеоморфна ксантоастроцітома.

«Ми попросили багато клінік і лікарень допомогти нам з подальшим лікуванням, щоб запобігти рецидиву цієї пухлини, але тільки ізраїльська лікарня погодилася прийняти нашу дитину для подальшого лікування. Надалі планується хіміотерапія. Вартість хімії 63000 $. Якщо почати лікування найближчим часом, точніше в цьому місяці, лікарі дають хороші прогнози, якщо лікування розпочато не буде, висока ймовірність рецидиву і прогнози не більше пару місяців», – розповідає мама хлопчика і благає допомогти дитині одужати.

Реквізити для допомоги:

Гривні ПриватБанк 4731 2196 1122 7657
Долари Ощадбанк 5167 8020 0525 2751
Франчук М. Б.