Дівчинці затисло спинний мозок і вона втрачає чутливість ніг.

В свої десять років у Вероніки за плечима 7 операцій, але вона не здається та бореться зі своїм недугом в надії нарешті закрокувати самостійно.

«Дитина народилася зі спино-мозковою килою, тож їй робили кілька операцій на хребті, одна з них була з фіксації в спинному мозку. Зараз трапився рецидив і, на жаль, з різким ростом дитини відбулися страшні зміни, яких ми боялися, знову зафіксувався спинний мозок і якщо не зробити операцію терміново, то дитина може назавжди залишитися у інвалідному візку», – розповідає мама дівчинки.

Операція вкрай складна і небезпечна, адже задіяний спинний мозок, будь-який невірний рух може паралізувати дитину. Для виконання такої операції родина Вероніки знайшла відомого спеціаліста в Туреччині, він вже раніше оперував дівчинку, цього разу їм виставили рахунок у 17625 доларів.

«Допоможіть Вероніці наблизитись до своєї мрії. У здорової дитини її віку може бути безліч мрій одночасно – отримати новий гаджет, велосипед, тощо, але ми маємо одну незмінну і єдину мрію – ходити своїми ніжками. Давайте всі разом допоможемо її здійснити.

Реквізити для допомоги :

Картка ПриватБанка

5168 7427 0526 8617

Мірошник Людмила Петрівна (мама)