У Запоріжжі на острові Хортиця раптово помер відомий актор театру козацького бою "Січові козаки" Віктор Лейнерт.  Про це повідомляється на офіційній сторінці "Січових козаків" в Instagram.

Медикам не вдалося його врятувати.  Що стало причиною смерті, буде відомо після розтину.  Померлий виявився актором театру козацького бою "Січові козаки": "Наливайко, ти пішов як справжній козак на коні. Нехай земля тобі буде пухом. Ти завжди з нами".

"Наливайко, ти пішов як справжній козак, на коні. Нехай земля тобі буде пухом. Ти завжди з нами", – написали його друзі і колеги.  Козак Наливайко – 50-річний Віктор Лейнерт був досвідченим наїзником.

В суботу вранці, 23 березня, він разом з іншими козаками їхав на коні по дорозі на острові Хортиця.  Раптом йому стало погано, і він впав з коня.  На місце події приїхала бригада швидкої допомоги, проте врятувати його не вдалося.

Козак Наливайко разом з іншими козаками виступав на Хортиці, демонструючи майстерність козацького бою, був відмінним вершником, брав участь в зйомках фільмів.