Відбуваються експертні дії з двома телефонами подозрюваного. Юрій Луценко озвучив "розстрільний список", передає Корупція.Інфо

Крім російського журналіста Аркадія Бабченко, в списку з 30 осіб, відносно яких готувалися замахи, були вказані одеський активіст і колишній працівник ФСБ РФ, який перебуває в Україні, заявив генпрокурор Юрій Луценко.

"Герман Борис Львович (підозрюваний в організації "вбивства" Бабченко) звернувся до Цимбалюку, колишньому добровольцю АТО, з тим, щоб той зробив вбивство Бабченко Аркадія Аркадійовича. Після цього Цимбалюк прийшов до Служби безпеки України і вступив в оперативну гру, щоб викрити і організатора , яким, за нашою версією, виступає пан Герман. Ряд інших агентів СБУ сприяв проведенню цієї операції ", – розповів генпрокурор.

Луценко також розповів, що Герман кілька разів зустрічався з Цимбалюком і на одній із зустрічей дав 20 тисяч доларів як половину суми за вбивство Бабченко, другу частину повинен був віддати після вбивства.

На наступній зустрічі він (Герман) сказав, що у нього є ще замовлення, і назвав прізвище одного з одеських проукраїнських активістів, потім сказав на наступній зустрічі: "У мене є замовлення" і назвав колишнього офіцера ФСБ Росії, який зараз знаходиться на території України . Далі сказав: "Взагалі-то список – близько 30 осіб", – розповів глава ГПУ в ефірі "Інтера".

Популярне: "Якщо сукупний дохід більше 6900": Хто в Україні більше не отримає субсидії

Він також розповів, що зараз відбуваються експертні дії з двома телефонами Германа.

"З цього списку ми знаємо трьох осіб. Про решту ми не змогли дізнатися", – сказав Луценко, додавши, що правоохоронці розраховують дізнатися фігурантів у результаті можливої ​​угоди Германа зі слідством.