У слідства є прогрес у справі про вбивство Павла Шеремета, але він не є публічним. Про це в ході брифінгу, який транслював телеканал "112 Україна", заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко, передає Корупція.Інфо

"У справі Шеремета ніякої інформації, яка може бути оприлюднена немає. Є серйозний прогрес у розслідуванні, але він не є публічним", – заявив Луценко.

Нагадаємо, журналіст Павло Шеремет загинув утром 20 липня в результаті вибуху автомобіля в центрі Києва. Машина належала керівнику інтернет-видання "Українська правда" Олені Притулі, однак її самої в авто не було. Поліція кваліфікувала вибух авто з Шереметом як умисне вбивство.

22 липня в мережі з'явився відеозапис з камер спостереження, на якому зафіксовано момент закладки вибухівки під авто журналіста.

З приводу того, що сталося генпрокурор України Юрій Луценко висловив думку, що вбивство Шеремета може бути частиною великого плану. Також Луценко пообіцяв з ганьбою звільнити правоохоронців, які "злили" відео з матеріалів слідства щодо вбивства Шеремета. Ключова версія слідства щодо вбивства Шеремета – помста за професійну діяльність.

Шеремет був похований 23 липня в Мінську.