На думку Ігоря Луценка новий підозрюваний в його викраденні може бути довіреною особою замовника, передає Корупція. Інфо

Популярне: “Коблеве для нас втрачено…” Голова Миколаївської ОДА приголомшив всіх своєю заявою. А відпочивати де?

Особа Олександра Волкова, який є одинадцятим підозрюваним у вбивстві Вербицького та викраденні, тепер уже народного депутата Ігоря Луценка, не знайоме нардепу.

«Мені особа його з епізоду викрадення не знайоме», – розповів в коментарі Громадському радіо Ігор Луценко.

На думку Ігоря Луценка, новий підозрюваний в його викраденні може бути довіреною особою замовника.

«Швидше за все він був одним з довірених осіб безпосереднього замовника цього викрадення – спиртового« короля »Януковича Олексія Чеботарьова, який забезпечував грошима всі ці викрадення. І, відповідно, послав свою довірену особу Олександра Волкова, ймовірно, щоб він спостерігав і контролював цей процес, щоб все проходило вдало », – зазначив Ігор Луценко.

Вчора, 29 липня, Печерський районний суд розглядав справу 11-го підозрюваного про вбивство Юрія Вербицького та викраденні Ігоря Луценка. Десять попередніх підозрюваних знаходяться в розшуку.

У січні 2014 го в період євромайдан Ігор Луценко і Юрій Вербицький були викрадені невідомими з території Олександрівської лікарні і вивезені за місто. Після тортур їх кинули в лісі. Вербицький від отриманих травм помер.

Нагадаємо, Вербицький разом з Луценком був викрадений 21 січня 2014 року через Олександрівської лікарні в Києві. Активістів катували, а після вивезли в ліс і кинули на морозі. Луценко вдалося врятуватися.

Тіло Вербицького зі слідами тортур знайшли в Бориспільському районі Київської області 22 січня. У міліції заявили, що активіст помер від переохолодження.

Раніше був затриманий один з ключових фігурантів резонансного викрадення часів Майдану. «У справі про викрадення Вербицького і мене – прорив. Завдяки Генпрокуратурі, затриманий підозрюваний в організації викрадення. Прізвище – Волков. Однокласник Чеботарьова, ймовірного замовника викрадення і вбивства Вербицького », – повідомив в Facebook народний депутат від" Батьківщини "Ігор Луценко.