Львівські патрульні оштрафували новообраного депутата міської ради

Вчора, 26 листопада, пізно ввечері патрульна поліція оштрафувала новообраного депутата Львівської міської ради та активіста «Варти-1» Ігоря Зінкевича на 255 грн. 

Факт штрафу він не приховував і сам оприлюднив фото постанови у соцмережі.

Постанова, виписана Ігорю Зінкевичу

За словами Зінкевича, 26 листопада о 23:35 під час патрулювання мікрорайону Рясне-1 на вул. Шевченка, 358 він зупинив автомобіль біля кіоску, який розташований поблизу зупинки громадського транспорту. Зінкевич увімкнув аварійний сигнал і вийшов на півтори хвилини.

Автомобіль помітили патрульні поліцейські, які виписали постанову за порушення пункту 15.9 Правил дорожнього руху (зупинка ближче 30 м від посадкових майданчиків громадського транспорту).

Новообраний депутат зупинився на півтори хвилини і отримав штраф. Фото Ігоря Зінкевича

У коментарі ZAXID.NET Ігор Зінкевич зазначив, що зупинив автомобіль, аби придбати сигарети та шоколадку для дівчини. «Ми патрулюємо цілими ночами, дівчина захотіла шоколадку. Я не подумав і зупинився», – сказав він.

Новобраний депутат свою провину визнає, однак зауважує, що поліцейські, які реєстрували порушення, під’їхали з вимкненими проблисковими маячками. «Мені не сподобалося, що у поліцейських не були включені проблискові маячки. Після того, як я почав фіксувати на камеру, маячки одразу включили», – наголосив Зінкевич.

Він також розповів, що оскаржить постанову, аби пересвідчитись, що вона точно складена правильно. Однак, якщо порушення ПДР підтвердиться, Зінкевич обіцяє сплатити штраф.

Депутат також зауважив, що це перший штраф, виписаний йому патрульною поліцією, і наголосив, що намагається дотримуватись Правил дорожнього руху.