timthumb.php

Учора ввечері в пункт пропуску «Шегині» Львівської області у напрямку «ви’їзд з України» прибув мікроавтобус під керуванням громадянина України. Для перетину кордону він обрав смугу руху «червоний коридор».

Під час письмового декларування громадянин заявив про наявність у нього особистих речей та відсутність інших товарів, які заборонені чи обмежені для переміщення, або підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню митними платежами. Однак на підставі оцінки та аналізу ризиків митники вивели автомобіль для додаткового контролю. У спеціальному боксі поглибленого огляду транспортних засобів та вантажів, після спрацювання службового собаки породи лабрадор, спільна оглядова група митників і прикордонників у конструктивній порожнині автомобіля знайшла приховані від митного контролю понад 700 пачок сигарет.Так, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Сигарети та автомобіль 2006 р. в. вилучено. Справу скеровано до суду, який і визначить покарання.