На Львівщині затримали чоловіка, який шукав кілера для сина одного з міських голів області.

Про це повідомила прес-служба МВС, передає ІА Корупція Інфо,     з посиланням на Вголос.

«У червні минулого року до працівників Управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУМВС України у Львівській області надійшла інформація про те, що 31-річний чоловік шукає «кілера» для вбивства свого компаньйона по бізнесу. Після проведення перевірки отриманою інформації, правоохоронці пересвідчилися у її правдивості», – йдеться в повідомленні.

Кілера чоловік шукав в інтернеті. Переконавшись у серйозності намірів зловмисника, працівники УБОЗ вийшли на зв’язок із замовником.

Під час зустрічі із «найманцем» чоловік повідомив всю інформацію про жертву – спосіб життя, місце мешкання та надав фотографію і аванс – 3,5 тисяч доларів США. Решту суми він пообіцяв передати після надання доказів убивства.

Під час наступної зустрічі, яка відбулася у жовтні, замовнику були надані докази виконаного замовлення – золотий ланцюжок жертви. Цього було достатньо і він передав другу частину коштів – 2,5 тисяч доларів США.

«Замовник, переконавшись у «порядності» виконавця, відразу ж запропонував другу справу – убити ворога свого товариша за 20 тис. доларів США. Такий куш виконавець повинен був отримати за вбивство сина мера одного з міст Львівщини», – розповіли у міліції.

Після того, як кримінальні правопорушення були задокументовані, правопорушника було затримано за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ст.115 (умисне вбивство) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.

20 лютого правоохоронці оголосили про підозру 31-річному зловмисникові та скерували матеріали кримінального провадження на розгляд до суду.