20150417093408

 Скрін зі сторінки ВК

 

Львівська зоозахисна організація Еко Zахист проведе сьогодні акцію під будинком нардепа Богдана Дубневича у Сихівському лісі.

 

Активісти розгорнуть біля маєтку плакати із закликами до депутата їхати влучно стріляти у ворога на війну або профінансувати Реабілітаційний центр бурого ведмедя у заповіднику "Синевир". Вони також принесуть з собою м’які іграшки, які символізуватимуть душі убитих Дубневичем та його сином Павлом на полюванні диких тварин

 

Приводом до цієї акції послугувала велика кількість фото, викладених у ВКонтакте Павлом Дубневичем, на яких вони з батьком хизуються численними «трофеями» – фотографуються з убитими в різних країнах ведмедями, рисями, зебрами, баранами та іншими тваринами.

 

Зоозахисники вважають, що якщо у Дубневичів є непереборне бажання стріляти, то його можна реалізувати на війні. А щоб спокутувати вчинене, пропонують дати грошей на заповідник для ведмедів.

 

У Реабілітаційному центрі бурого ведмедя може жити близько 40 ведмедів. Зараз у ньому перебуває 13 врятованих тварин із напівлегальних цирків та зоопарків. Мінекології виділяє на потреби центру недостатнє фінансування, зараз же у нього накопичилися борги перед підприємцями, які дають гроші на годівлю тварин.


До слова, після оголошення цієї акції Павло Дубневич видалив свою сторінку зі знімками з «трофеями».