Залізничний райсуд Львова оштрафував жінку, яка підробила свідоцтво про смерть колишнього чоловіка, щоб літати з дитиною за кордон. Таким чином жінці вдалося подорожувати із дитиною без згоди батька, передає Корупція.Інфо.

Популярне: ТЕРМІНОВО!!! На Львівщині сталася страшна ДТП, там було справжнє пекло, серед постраждалих 3-річна дитина

У вироку суду від 20 липня вказано, що підроблене посвідчення жінка отримала ще восени 2003 року. «Перебуваючи біля торгового центру «Іскра» у мікрорайоні Сихів, від невстановленої особи отримала підроблений документ – бланк «Свідоцтва про смерть», заповнений на ім'я її колишнього чоловіка. Після цього жінка виготовила фотокопію документа і завірила її у приватного нотаріуса», – йдеться у вироку Залізничного райсуду.

Після завірення у нотаріуса жінка впродовж 2003-2005 років п'ять разів користувалася підробленим свідоцтвом, показуючи його при поїздках із дитиною у львівському аеропорті. Таким чином вона уникнула необхідності погоджувати вивіз дитини за кордон із колишнім чоловіком.

На судовому засіданні жінка визнала свою вину і попросила суворо її не карати. Батько дитини не подавав окремого позову, тож суд обрав мінімальне покарання, оштрафувавши жінку на 680 грн.