Глава «Радикальної партії» Олег Ляшко опинився в центрі гучного скандалу через свою політичну агітацію, яку він проводить по всій Україні, передає Корупція.Інфо

Цього разу приводом для обурення Українців послужила фотографія, зроблена в Сновській дитячій-юнацькій спортивній школі, яка знаходиться в Чернігівській області. На знімку видно, що всі діти, які зібралися в спортивному залі, одягнені в футболки з логотипами «Радикальної партії».

Популярне: Пенсіонерів хочуть звільнити від сплати комуналки. У Раді зареєстрували законопроект

Сам же Ляшко виклав цей знімок на свою сторінку в соціальній мережі Фейсбук і оголосив, що його політична команда допомогла зробити ремонт в будинку і оновити спортивний майданчик.

Здивування українців викликав той факт, що відповідно до законів України, будь-яка політична агітація категорично заборонена на території навчальних закладів.

У Міністерстві освіти заявили, що вже зацікавилися даною ситуацією, і співробітники розбираються в цьому питанні.

У самій же школі розповідають, що співробітники навчального закладу про таку акцію не знали, це ініціатива дітей і їх батьків. Директор Євген Мудрицький заявив, що побачив футболки тільки коли зайшов разом з Ляшком в спортзал.

"Вийшло не так, як хтось планував або не планував. Я не знаю, в будь-якому випадку, ми не планували. Які мої дії? Зривати їх я не можу».

Сам же Олег поки що скандал, який продовжує розгорятись вважає за краще не коментувати.