1606693

Торік 70 громадян України бажали отримати притулок у Литві, а в колишні роки таких бувало від сили по п'ять осіб.

Наразі литовська влада тимчасово не приймає рішення про надання притулку громадянам України, кількість запитів з боку яких останнім часом суттєво зросла, пише в середу газета Lietuvos zinios.

Читайте також: Україна й Литва домовилися про оборонне співробітництво

Відповідні відомства в Литві чекають рішень з боку влади України, які мають намір створити умови втікачам з конфліктної зони громадянам для облаштування в інших районах країни.

"Якщо буде констатовано, що по суті у цих людей є реальна можливість переїхати і влаштуватися в інших регіонах України, щоб бути в більшій безпеці, то це неминуче вплине на прийняття рішень про доцільність надання притулку громадянам України, що втікає від військових дій", – сказав завідувач відділом з питань притулку департаменту міграції Литви Віктор Острівний.

На тлі подій на Донбасі в минулому році помітно зросла кількість громадян України, охочих отримати притулок у Литві. З таким проханням звернулося 70 громадян України, а в колишні роки таких бувало від сили по п'ять осіб. Торік 31 українець отримав додаткову охорону, зазначає видання.

 

 

Джерело:Корупція.Інфо