11619-325x280

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко відповів позафракційному народному депутату Ганні Гопко на критику акції протесту біля будівлі Кабінету міністрів, на яку привели корів.
Заява Ляшко прозвучала в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“Щодо корів. Бачите, як Аня Гопко зневажливо так (говорить. – Ред.)” корів, кіз “… У селах, завдяки коровам і козам, люди хоч трохи виживають. Це вони, діти асфальту, нічого не розуміють. Я скажу, що мені більш приємніше корову поцілувати, ніж Гопко. А знаєте чому? Тому що корова – вона ?? годує сім’ю, вона дає молоко, сметану, сир. вона тебе не обдурить, вона не підведе, на відміну від цих продажних політиків, які сто партій змінюють і, бачите, їм корови не догодили “, – сказав політик.

“Насправді, корови з конституційним процесом пов’язані безпосередньо тому, що якби у нас було велике поголів’я великої рогатої худоби, у нас би були багаті селяни, а якби були багаті селяни, то вони б не голосували за 200 гривень за продажних депутатів , які потім призначають таких же продажних суддів. Тому, нехай Аня Гопко і схожі на неї не тягнуться до моїх корів. Їм до моїх корів, як до неба поповзом “, – підкреслив лідер Радикальної партії.