Ляшко розповів, що пропонував Тимошенко на виборах домовитися по всіх округах, передає Корупція Інфо.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко в інтерв'ю розповів, що лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко хоче бути лідером об’єднаної опозиції.
 

«Після того, як ідея формування нової коаліції зійшла нанівець, замайоріли обриси об’єднаної опозиції: Радикальна партія, «Батьківщина», «Самопоміч»… Та канікули пройшли, а цей віз і нині там?

Із ідеєю створення єдиної опозиції як Пилип із конопель вискочила моя шановна колежанка – Юлія Володимирівна Тимошенко. Вона завжди хоче бути лідером чогось. Як я і сказав вже, мені байдужі ці рейтинги – не тільки на свої, а й чужі», – зазначив Ляшко.

За його словами, Тимошенко хоче бути лідером об’єднаної опозиції.

«Тому вона тягає за собою під спідницею то Дмитра Добродомова, якого розкручує російська агентура, то Сергія Капліна, то ще когось з політичних пігмеїв. Я їй сказав: Юля, нам всі ці заяви про створення об’єднаних опозицій не потрібні. Стільки таких прикладів було в історії України вже! Треба не заяви підписувати, які нічого не варті, а дії об’єднувати. А то ми місяць блокуємо трибуну за розслідування офшорів, а ви сидите. Хочете об’єднану опозицію – так приходьте і давайте разом блокувати. Хочете об’єднану опозицію – так давайте домовлятись по округах. От відбувались довибори по семи округах. Ми пропонували: давайте об’єднаємо наші зусилля, домовимося про узгоджених кандидатів, щоб не дати можливості кандидатам від влади виграти. Юля на це не пішла, не захотіла! То який сенс у цій декларації?», – заявив лідер радикалів.

Ляшко розповів, що пропонував Тимошенко на виборах домовитися по всіх округах.

«У нас були довибори по семи округах. І я пропонував домовитися по всіх округах. І пропонував це не тільки Тимошенко, а й «Самопомочі», і «Свободі». Чернігів – моє рідне місто, в нас там потужний кандидат. І я пропонував: давайте по Чернігову ви нашого кандидата підтримаєте. І тоді він був би перший, а не кандидат від влади Максим Микитась. А ми б по Полтаві чи по Херсону, чи ще десь іншого кандидата підтримали. На жаль, моя шановна колежанка на це не пішла», – зазначив депутат.