Головні новини України
Подобається

“Любить посмоктати?”: Чим займається Олег Ляшко у Верховній Раді

14/11/2017     Автор: Яна Романська
“Любить посмоктати?”: Чим займається Олег Ляшко у Верховній Раді

Олег Ляшко, голова "Радикальної партії" минулого тижня в четвер увечері відвідав Адміністрацію президента. Як стало відомо "Країні" з джерел в оточенні головного радикала, там народний депутат особисто зустрічався з Петром Порошенком, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Хочу для неї довічного ув’язнення…”: Мати вагітної постраждалої у Харківській ДТП зробила несподівану заяву

Питання, які вони обговорювали на Банковій, за даними джерела, в першу чергу стосувалися бюджету на 2018 рік, який Верховна Рада збирається розглянути в першому читанні. У минулому році Радикальна партія підтримала проект бюджету в обмін, як говорили злі язики, на задоволення частини грошових запитів Ляшківців. Втім, сам Ляшко ці звинувачення відкидав.

Сьогодні Олег Ляшко був в сесійній залі. Він почастувався льодяником, які йому запропонувала колега по партії Олена Кошелєва.

Нам вдалося розглянути, що в руках у лідера "Радикальної партії" – BERRY CANDIES від німецького виробника. Це льодяники у вигляді краплі з натуральних інгредієнтів. Як зазначено на упаковці, вони містять натуральний фруктовий сік зверху посипані цукровою пудрою, наповнені ароматним смаком ожини, малини і чорниці. Упаковані в подарункову залізну коробку.

Ляшко довго розглядав коробочку і шукав, схоже, склад цукерок.