574840

Американський сенатор Джон Маккейн відмовився від пропозиції приєднатись до Дорадчої міжнародної ради реформ, пояснюючи це обмеженнями, які зазначені у Конституції США.

Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на офіційному сайті сенатора в ніч на п'ятницю, 15 травня, передає Корупція.Інфо

Це велика честь для мене бути запрошеним приєднатись до Дорадчої міжнародної ради реформ, форуму для обговорення шляхів забезпечення територіальної цілісності та безпеки України та підтримки демократичного майбутнього країни перед обличчям російської агресії. Тим не менш, відповідно до положень Конституції США про взаємодію членів Конгресу з іноземними урядами, я зобов'язаний відхилити запрошення,
— йдеться в повідомленні.

Водночас Маккейн наголосив, що він буде й надалі робити все від нього залежне, "щоб зупинити агресію Володимира Путіна, яка не припиняється, і стояти пліч-о-пліч з вільними українцями".

Нагадаємо, у середу, 13 травня Президент України затвердив своїм указом склад та положення про дорадчу міжнародну раду реформ.