Трагедія сталася в селі Порошково Закарпатської області пізно ввечері в понеділок, 13 січня. Медики повідомили в поліцію про смерть однорічної дівчинки – на тілі дитини були виявлені термічні опіки.


– Слідчі встановили, що пригода сталася в будинку, розташованому в полі за 400 метрів від населеного пункту. У будівлі немає ні газу, ні світла, ні води. З’ясувалося, що близько 21:00 батьки дівчинки – 27-річний батько і 17-річна мати – залишили без нагляду двох своїх дітей, а самі пішли. Біля ліжечка сплячого немовляти вони встановили запалену свічку. Від неї і загорілася ліжко. В результаті дитина отримала значні опіки, що, ймовірно, і стало причиною його смерті. Старша сестра, що знаходилися в приміщенні, не постраждала, – повідомляють в ГУ Національної поліції Закарпатській області.

За фактом трагедії відкрито кримінальне провадження за статтею «Злісне невиконання батьками їх обов’язків, що призвело до тяжких наслідків». Ведеться слідство.

Поліція і соціальні служби перевіряють умови проживання дітей в будинку і буде ініціювати розгляд питання про вилучення другу дитину з цієї сім’ї.