Як виглядає весілля аристократа – мер Терещенко одружився (фото)

Наречена на 24 роки молодша за нащадка відомого роду українських меценатів. Олена допомагала Мішелю під час виборчої компанії. Вона також очолює громадську організацію "Кияни для киян".

Міський голова Глухова Мішель Терещенко обвінчався із колишнім депутатом Київради 38-річною Оленою Єськіною

"Володимирський собор будували мої предки і я не перший представник роду Терещенків. Котрий отримує благословення у цьому храмі" – каже Мішель.

До весілля пара зустрічалася 1,5 роки. Жили на два міста. Олена в Києві, Мішель – в Глухові. Бачилися переважно на вихідних.

У столиці Мішель має квартиру. Після весілля планує придбати будинок.

Гучного весілля молоді не планували. Після вінчання у Володимирському соборі ввечері влаштують святкову вечерю для близьких та друзів. Потім молодята поїдуть на 2 тижні на відпочинок.

Вінчання почалося о 12 годині. До храму молодята під'їхали у великому рожевому кадилаку.

Наречена була одянута у пишну білу сукні з корсетом і довгою фатою, яку несли діти.

Нагадаємо, Мішель Терещенко — нащадок роду українських меценатів-цукроварів. Народився у Франції. 2003-го переїхав до Глухова. Там вивчив російську мову й започаткував бізнес із вирощування льону та виробництва матеріалів із нього. На минулорічних місцевих виборах обраний мером. Був одружений. Має двох синів та доньку. Живуть у Франції.

Олена Єскіна народилася в Києві. Юрист за освітою. Заснувала перший український бренд годинників "Едельвейс". 2014-го була радником міністра охорони здоров'я Олега Мусія.

новый коллаж 15194848_ak_large 15194655_ak_large 15194616_ak_large 15194534_ak_large 15194432_ak_large 15194259_ak_large