Дмитро Комаров, беззмінний ведучий популярної передачі «Світ навиворіт», в останньому випуску програми розповів про те, як ледь не загинув в авіакатастрофі в Непалі. 

За інформацією replyua.net, телеведучий розповів, що в горах розбився літак, на якому він повинен був вилетіти в королівство Мустанг разом зі своїм колегою Олександром Дмитрієвим, які знімають репортажі Комарова. Телеведучий зізнався, що їм запропонували багатогодинну поїздку на джипі або швидкий переліт на літаку, і, хоча поїздка на джипі була дорожче і довше, в останній момент він чомусь зробив вибір на користь авто. Вибір був зроблений після того, як один знайомий з України заявив про те, що поїздка на джипі буде дуже захоплюючою, і оператор зможе зняти цікаве відео. Після приїзду Комаров дізнався, що «їх» літак впав в горах, і він особисто вирішив відправитися на пошуки літака, що розбився.

За словами ведучого, вони тривали дві доби, і в новому сезоні глядачі зможуть побачити наслідки авіакатастрофи в Гімалаях. Також Комаров наголосив, що в його передачі підстав ніколи не було, і мова йде тільки про справжні події.