Цей м’яч став для нього четвертим в останніх п’яти поєдинках.

Український футболіст Артем Кравець, який виступає за турецький “Кайсеріспор”, відзначився черговим забитим голом.

У матчі 17-го туру Чемпіонату Туреччини 30-річний форвард засмутив голкіпера “Трабзонспора”. На 82 хвилині Кравець, отримавши передачу від партнера по команді з лівого флангу, прибрав суперника та завдав точного удару в кут воріт.

Зазначимо, що цей гол став для Кравця четвертим в останніх п’яти іграх за клуб.

Утім, він не сильно допоміг “Кайсеріспору”, адже вони зазнали розгромної поразки від опонента з рахунком 2:6. Окрім забитого м’яча варто відзначити й те, що капітаном гостей був саме Кравець.

Після 17 турів в активі “Кайсеріспора” лише 10 очок та 18 позиція в турнірній таблиці.

Раніше забитим голом у Туреччині відзначився й інший українець – Євген Селезньов. Українець вийшов у стартовому складі своєї команди і зумів вразити ворота суперника вже на 10-й хвилині, забивши у другому поєдинку поспіль.