У мережі оприлюднили перші фотографії жертв масового вбивства студентів Керченського політехнічного коледжу.

Знімки двох викладачів, Анастасії та Світлани Бакланової, опублікували на каналі Mash у Telegram. Зазначається, що жінки були родичками.

"Це Настя і Світлана Бакланові — донька з мамою. Обидві — викладачі в керченському політесі. Обидві загинули вчора під час стрілянини. Світлана Юріївна була завучем і 26 років викладала у коледжі математику. Її донька вчила дітей суспільствознавству", — повідомили в соцмережі.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

З'ясувалося також, що і батько Насті Бакланової працював у цьому ж коледжі. Під час нападу він перебував у підсобці, що й врятувало йому життя.

Ще однією жертвою вбивці, за інформацією Mash, став Сергій Степаненко. В коледж він поступив, щоб мати можливість заробляти і допомагати родині.

"Хотів отримати робітничу спеціальність, приносити додому гроші. Хороший, скромний хлопець", – розповіли про загиблого в соцмережі.

Також під час нападу загинув Єгор Перепьолкін, який переїхав до Керчі з Челябінська. Після закінчення навчання хотів повернутися назад і піти в армію. В день трагедії дзвонив другу і говорив, що не хоче йти в училище, але мусить.

Також стало відомо, що зниклі студентки Аліна, Аня і Ксенія були знайдені мертвими. Їх тіла виявили вранці 18 жовтня.

Вранці 18 вересня померла 17-річна Вікторія Демчук. Дівчина перебувала в тяжкому стані, тож її вирішили перевезти на медичному вертольоті до Москви, однак вона загинула під час перельоту.

Нагадаємо, що від рук 16-річного Владислава Рослякова загинул 21 особа. Хлопець прийшов у коледж із рушницею і саморобними вибуховими пристроями й розстрілював усіх, хто зустрічався йому на шляху. Після цього він наклав на себе руки в приміщенні бібліотеки.

Окупаційна влада відкидає версію теракту, вважаючи загибель 20 осіб і травмування майже 60 вбивством. Українська влада розцінила напад як теракт і вже почала розслідування.