У центрі Харкова сталася трагедія – 30-річна Наталя Іванова померла після того, як на неї впав перехожий. Чоловік придавив її своєю вагою. Це відбулося поблизу Харківського інституту мікробіології та імунології ім. Іллі Мечникова. Розтин показав – жінка загинула від розриву аорти грудного відділу від тиску зверху.

"Наташа йшла з роботи Пушкінською близько 17:30. Коли все сталося, вона зателефонувала мені, батькові, подрузі: "Приїжджайте, на мене впав чоловік, мені боляче і важко дихати". Я працюю неподалік, одразу зірвалася і за 10 хвилин була на місці, викликала швидку, але було вже пізно. Я тримала її на руках, вона двічі зітхнула і померла", – розповіла сестра загиблої Тетяна.

Винуватець загибелі жінки з місця трагедії зник. Її сім'я шукає свідків події.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

"Я поставила букет на місці події та здогадалася вкласти в нього записку з телефоном. Озвалася жінка, яка живе в тому районі, вона все бачила і викликала "швидку" для сестри. Розповіла, що чоловік ішов за Наташею Пушкінською, зі сторони інституту імені Іллі Мечникова. У якийсь момент він спіткнувся і впав прямо на неї. Але встав, обтрусився та пішов далі, навіть не поцікавившись, як почувається сестра. Кажуть, чоловік у віці й огрядний", додала вона.

Наталя працювала менеджером, одруженою не була.