Посадовець вимагав 50 тис. гривень за надання дозволу на встановлення кабельних мереж

Військовою прокуратурою Сумського гарнізону спільно з оперативними працівниками Управління захисту економіки в Сумській області Департаменту захисту економіки ГУ Нацполіції України викрито міського голову міста Ромен на одержанні неправомірної вигоди у розмірі 50 тис. гривень. Про це повідомила прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України, передає Корупція.Інфо.

Зазначені кошти мер міста вимагав та отримав від регіонального менеджера одного з товариств за надання дозволу на будівництво, експлуатацію та технічне обслуговування комп’ютерних та кабельних мереж на території міста Ромни.

"Спочатку він отримав 10 тисяч гривень за внесення даного питання на розгляд виконавчого комітету Роменської міської ради та під час одержання другої частини в розмірі 40 тис. гривень його затримали правоохоронні органи", – йдеться в повідомленні.

Вирішується питання щодо повідомлення посадовій особі про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди у великому розмірі), обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від посади.

Згідно з інформацією на офіційному сайті міста Ромен, мером міста є Сергій Салатун.