Мережу приголомшило відео з розпусної вечірки відомих депутатів,  яке ще й закінчилось масовою бійкою, передає Корупція Інфо.

Конфлікт між народними обранцями стався в ніч на 16 липня в лазні «Царська садиба» в Ачинську. За даними поліції, призвідниками бійки стали депутати місцевої міськради Володимир Нікулін, Олег Самсонов і депутат Законодавчих зборів краю Максим Маркерт, який входить до складу комітету з освіти, культури та спорту.

Судячи з запису, опублікованій на YouTube, крім депутатів в сауні відпочивали і інші сімейні пари.Вечірка обіцяла бути спекотною: випивка, закуска, купання в басейні. Коли дівчата почали танцювати на краю басейну, чоловіки милувалися ними з води.

Потім один з них (як повідомляють в ЗМІ, депутат міськради Володимир Нікулін) вирішив приєднатися до танцюючих дам. Після кількох па він крутнув одну з них і штовхнув в басейн. Але не на ту нарвався.

Її чоловікові не сподобалося, що депутат, допомагаючи його дружині вибратися з басейну, розпускав руки. Виникла бійка. Незабаром відносини з'ясовували не дві людини, а ціла компанія:‡агрузка...