У Києві на Майдані Незалежності 26 листопада розпочався мітинг із вимогою вжити заходів після захоплення українських кораблів окупантами в Керченській протоці. В акції взяло участь приблизно 1000 осіб.

Серед вимог демонстрантів — розрив договору між Україною і РФ щодо Азовського моря, дозвіл українським військовим стріляти у відповідь на вогонь агресора, націоналізація майна Росії на території України й арешт російських агентів впливу. Про це йдеться на сторінці партії "Національний корпус" у Facebook, яка виступила організатором акції.

"Потрібно розірвати дипломатичні відносини щодо Азовського моря і ввести воєнний стан! Ми готові воювати!" — висловився один із учасників мітингу.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Крім столиці, різні мітинги пройшли і в інших містах України. Через агресію Росії в Азовському морі українці влаштували акції протесту поблизу будівель посольства Росії у Харкові, Львові та Одесі.

Варто нагадати, що вранці 25 листопада прикордонний корабель РФ протаранив буксир ВМС України під час планового переходу з порту Одеси в порт Маріуполя. У відповідь, не дивлячись на провокації із боку РФ, група українських кораблів продовжила шлях до місця призначення.