925cbe15e9481eefc572d1cbdf7f11fa1428742460

Правоохоронці у Маріуполі затримали вбивцю дільничного інспектора Жовтневого райвідділу міліції лейтенанта міліції Андрія Хараджи. Злочинець постійно перебував у полі зору правоохоронців за насильство в сім'ї. Однак, відразу після вбивства чоловік втік із місця злочину та переховувався в одному із будинків Маріуполя.

Новину повідомляє Корупція.інфо з посиланням на «Преса України».

У Маріуполі працівники міліції затримали вбивцю дільничного інспектора Жовтневого райвідділу міліції. 

Відомо, що дільничного інспектора вбили під час перевірки раніше судимого за місцем мешкання. Зловмисник, 1984 року народження, постійно перебував у полі зору правоохоронців за насильство в сім'ї.

«Тіло співробітника міліції з рубаними ранами голови було виявлено вчора близько 20.00 в квартирі підозрюваного. Тіло вже було замотане в ковдру, тобто підозрюваний мав намір заховати його, щоб уникнути відповідальності», – розповів заступник начальника ГУМВС України в Донецькій області, начальник кримінальної міліції Сергій КнязєвЗа словами Князєва, для затримання підозрюваного було вжито всіх необхідних заходів.

«Були негайно перекриті вулиці, виходи з міста, що дало свій ефект, оперативні співробітники «прочісували» вулиці, перевіряли всі місця, де може перебувати фігурант. Близько 00.15 підозрюваний був знайдений в одному з будинків Маріуполя, де він вже переодягнений переховувався. Не маючи можливості покинути місто, зловмисник вирішив дочекатися ранку і вийти з міста пішки. Йому це не вдалося. Підозрюваний дав свідчення та зізнався у скоєному», – розповів полковник міліції.

Наразі, стосовно злочинця відкрито кримінальне провадження за ст. 348 «Вбивство співробітника правоохоронного органу» Кримінального кодексу України.

Правоохоронці розповіли, що загиблий дільничний інспектор міліції Андрій Хараджа, 1988 року народження, працював на посаді близько року.

«Молодий співробітник, характеризувався як правильний міліціонер, робив свою роботу сумлінно і чесно», – прокоментував Сергій Князєв.