Політик засудив "будь-які насильницькі дії і спроби захоплення будівель".

Лідер «Руху нових сил» Міхеіл Саакашвілі відмежувався від сутичок під Жовтневим палацом. За його словами, зіткнення спровокували ті, хто надіслав до будівлі Нацгвардію, і сутичку, на його думку, готували спеціально.

Про це політик заявив у коментарі телеканалу ZIK., передає Корупція.Інфо.


«Нацгвардійців неможливо було зігнати настільки швидко – зі сльозоточивим газом, палицями. Зіткнення спровокували. Як тільки це сталося – я закликав людей відійти, не вступати у сутички і піти від Жовтневого палацу. Я засуджую будь-які насильницькі дії і спроби захоплення будівель», – заявив Саакашвілі.

 

Політик зазначив, що мітингувальники йшли до Жовтневого палацу з наміром орендувати кімнату і зробити у ній штаб акції протесту. Саакашвілі запевняє, що якби до мітингувальників вийшла дирекція закладу і пояснила, що орендувати кімнату не можна, то вони би одразу пішли геть.

Популярне: Президент підписав! Нові правила працевлаштування іноземців у Польщі

«У Жовтневому нічого нема, ми вам кімнати не дамо. І ми б спокійно пішли собі! Але де ці люди? Чому вони не вийшли, не сказали, не пояснили? Я намагався добитися цього – у відповідь сльозоточивий газ, зіткнення, штовханина… Те, що хотів бачити Порошенко. Я категорично відмежовуюсь від усіх спроб силових сценаріїв, мій сценарій – лише мирний. Сценарій провокацій, войовничий сценарій – це сценарій бариг», – заявив Саакашвілі.