Українцям краще зараз приєднатися до армії та обрати собі спеціальність, не чекаючи на мобілізацію. На думку військових, настане час, коли кожному доведеться брати участь у захисті країни.

 «У нас є потужні бригади, такі як третя штурмова. Взагалі красунчики! Вони дуже успішно виконують свої завдання. 92-а бригада теж. Ми з ними безпосередньо працюємо, хлопці фахівці. Але проблема в тому, що люди закінчуються. І прийде такий момент, що, можливо, доведеться всім потрапити туди. Це вже так, утрирую, що все будемо. Але зараз, поки люди сидять, на дупі рівно і думають: «Я там перечекаю, коли вже настане моя черга». Поки є зараз можливість, поки є шанс, краще піти зараз, вибрати спеціальність, відучитися за фахом і працювати за фахом», — розповів заступник командира 1-го піхотного батальйону інтернаціонального легіону оборони України Ян з позивним «Кенобі».

Він підкреслив, що багато людей хвилює перспектива мобілізації, але вони не розуміють, що армія є своєрідною мікродержавою всередині держави.
За його думкою, наразі є можливість піти на навчання, яке може відбуватися як всередині країни, так і за кордоном.