Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль заявив, що в Закарпатті немає проблем сепаратизму.


Таку заяву політик зробив після слів заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгія Туки про прояви “м’якого сепаратизму” в регіоні, передає Корупція.Інфо.

“Сепаратизму в Закарпатті не було, немає і ніколи не буде. Якщо пан Тука в силу своєї недорозвиненості не розуміє, що таке національна символіка і державний прапор Угорщини, нехай не лізе в ті справи, які не пов’язані з його повноваженнями. Ми не вивішуємо тут прапори “ДНР”, “ЛНР” або РФ. Вивішується символіка, дозволена трьома законами України. Безграмотних людей не можна в уряд пускати”, – зазначив Москаль.

Політик нагадав, що Закарпаття не перебуває під окупацією, а значить і не має представляти інтересу для Туки, який замість роботи розпускає чутки.

“Хто такий цей Тука? Він в житті в Закарпатті не був! Раз він замміністра по окупованих територіях, нехай вибере собі кабінет в Сімферополі, Донецьку чи Луганську і там сидить і ворнякає, що хоче. Закарпаття не було ніким окуповано. Якого хріна він сюди лізе? Я десь його зустріну в Києві і обов’язково йому це все висловлю в нелітературній формі. Нехай цей ідіот Тука йде і звільняє окуповані території, а не розносить плітки”, – заявив губернатор.

На думку Москаля, угорська громада не несе ніякої небезпеки Україні.

“Проблем з угорської громадою немає і не було – це все надумано. Може, Тука – член агентури ФСБ і розхитує ситуацію? .. Ніякої загрози угорці Українській державі не несуть – їх чисельність від усього населення України становить всього 0,04%. Що ви до них причепилися? Я Туці наб’ю морду, якщо він ще раз згадає про Закарпаття. Великий політолог хрінів. Нехай йде наводити порядок на окупованих територіях”, – підсумував Москаль.

 

 

 

Популярне: Президент підписав! Нові правила працевлаштування іноземців у Польщі