Ресторатор і депутат від Слуги народу Микола Тищенко заявив, що ресторан Велюр готовий заплатити штраф.

Про це Тищенко повідомив на своїй сторінці Facebook.

“Друзі! Хочу вам офіційно заявити, «Велюр» готовий заплатити штраф, якщо ресторан дійсно порушив закон. Якщо порушення були зафіксовані, директор ресторану оплатить штраф у цю ж секунду! І я особисто це проконтролюю☝️ Зі свого боку, я – Микола Тищенко, як громадянин України, своїми руками буду готувати обіди для київських лікарів до закінчення карантину.

Подробиці пізніше. Руки зайняті на кухні, – написав нардеп.

Водночас, на всі так позитивно відгукнулися на такий вчинок Тищенка.

“Правильно Мосейчук його попустила, Задумав дакий піар, Коля-Котлета думає, що цього достатньо?, Де він був з початку карантину? “, – пишуть люди у коментарях.

Що цікаво, депутат від Слуги народу Андрій Холодов вважає, що його колега Микола Тищенко повинен заплатити штраф 17 тисяч гривень за те, що його ресторан Велюр працював під час карантину.

Про це він написав на своєму Facebook. Він підкреслив, що справедливість одна для всіх.

«Миколі Тищенку варто було б заплатити не такі вже й великі для нього гроші 17 тисяч гривень і публічно вибачитися перед колегами і перед народом України», – сказав нардеп.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Друзья! Хочу вам официально заявить, «Велюр» готов заплатить штраф, если ресторан действительно нарушил закон. Если нарушения были зафиксированы, директор ресторана оплатит штраф в эту же секунду! И я лично это проконтролирую☝️ Со своей стороны, я – Николай Тищенко, как гражданин Украины, своими руками буду готовить обеды для киевских врачей до окончания карантина. Подробности позже. Руки заняты на кухне.

Публикация от Николай Тищенко (@nikolaytyshchenko)

А ще голова фракції Слуга народу Давид Арахамія виступив за притягнення до відповідальності нардепа Миколи Тищенка, чий ресторан Велюр працював під час карантину.

«У нас не було офіційного зібрання фракції, але ми хочемо його провести і розглянути це питання. Моя особиста думка: він має бути покараний згідно з законом, його заклад і він особисто [має] сплатити те, що треба сплатити», — заявив він на брифінгу.

Однак, найбільшого публічного удару по Тищенку завдала телеведуча програми “Право на владу”. Її пост бувально створив ефект бомби у соцмережах. А деякі репліки вже розібрали на цитати.

Недорікуватий, неотесаний, одним словом, «з народу». Ага… одне але… його ресторан чомусь працює. Працює, Карл! Тисячі закриті, а його- «Колі котлети»- годує обраних в центрі Києва. Шановні полісмени, Вам адресу підказати куди треба зайти?, – продовжила вона.

“Так де ж рівність перед законом? Де ж СЛУЖІННЯ? Може, я не в курсі і ресторан готує обіди для медиків Олександрівської лікарні, що по сусідству?! Та наче ні. А чому тоді ресторан депутата працює, а сотні по Києву- ні? Чому його криза не торкнеться, а сотні вже не відкриються ніколи?, – запитує Мосейчук.

Скільки ви плюватимете в народ? Скільки будете здвигати брови і розповідати народу «ай-ай-ай по голій дупі порушникам»?! Найлегше було змусити країну сидіти вдома. Найважче – зробити закон один для всіх, – додала вона.