Нардеп Віктор Балога повідомив про нові подробиці резонансної справи про брутальне вбивство у селі Нижня Апша, що на Тячівщині, передає Корупція.Інфо.

Продовжуємо тримати на контролі ситуацію із вбивством у Нижній Апшті на Закарпатті. З вчорашнього дня нічого не змінилося. Малолітній злочинець досі не за гратами, його напарник, якого теж підозрюють у вбивстві, залишається в статусі свідка. Зараз вбивцю намагаються зробити хворим. Його помістили в хірургічне відділення Ужгородської міської клінічної лікарні з ніби то підозрою на апендицит. Робиться все для того, щоб злочинці не понесли покарання, – заявив Віктор Балога у п'ятницю, 20 квітня.

 

Популярне: "На риболовних сітях на оптовому ринку": Пристрасна парочка не стримала свій порив на очах у сотні роззяв

Як бачите, суддів, поліцейських, прокурорів, бандитів і їхніх покровителів з Верховної Ради не налякали ані бунти в селі, ані спроба самосуду, ані увага журналістів. Вони продовжують відмазувати малолітнього мажора. Тепер в цю справу втягнули медиків і тут точно не обійшлося без Департаменту охорони здоров'я Закарпатської області, а отже і без голови ОДА Москаля, який вперто не реагує на це беззаконня і не бачить як повстало ціле село, – наголосив народний депутат. – Це пряма дорога до сценарію Врадіївки. Люди погрожують самосудом, ніхто нікому більше не довіряє, всім відомо хто і скільки взяв грошей за те, щоб відмазати вбивцю. Якщо найближчим часом у ситуацію не втрутиться Київ і не наведе порядок – за цю справу візьмуться люди. А все до того йде.